Šiltos salotos su grill haloumi sūriu

Orams diktuojant griliaus sezoną spėju pritrūksta idėjų ir jums, ką galima dar paruošti ant grotelių. Nors dabar jau mirga žurnalai, įvairūs portalai ir net prekybos centrų lentynos nuo visokiausių “paruoštukų“ jūsų iškylai gamtoje, tad nieko nenustebinsim pasiūlydami greitą variantą, kuris puikiai tiks kaip ir pagrindinis patiekalas, ir priedas prie keptos žuvies ar mėsos.

Čia ne pagrindinis akordas, bet svarbiausias – halloumi sūris, kuris gaminamas iš avių ir ožkų pieno, puikiai tinka kepti ant grotelių ar keptuvėje, tad šiek tiek Viduržemio jūros dvelksmo savo lėkštėse pajusite, jei pasigaminsite tokias salotas su keptu halloumi sūriu.

Salotoms paruošti reikės (4 asmenims):

  • pomidorų su šakelėmis
  • didelio portobelo grybo
  • smulkių paprikų
  • 200 g halloumi sūrio
  • mėgstamos salotos
  • raudonojo apelsino
  • naminio majonezo
  • alyvuogių aliejaus
  • druskos, pipirų

Pomidorus su šakelėmis, portobelo grybą ir paprikas patepėm alyvuogių aliejumi, apibarstėme druska, grūstais pipirais ir kepėme ant grotelių apie 10-13 minučių. Sūrį supjaustėme apie 1,5 cm storio gabalėliais, patepėme abi puse aliejumi, apibarstėme mėgstamais prieskoniais (aitrioji paprika, kario milteliai, druska) ir kepėme apie 5 minutes ant grotelių.

Kai užmetėme daržoves ant griliaus, supjaustėme romaninę salotą, ją sumaišėme su naminiu majonezu ir sudėjome į plačią lėkštę, nulupome ir supjaustėme griežinėliais apelsiną, sudėjome ant salotų.

Iškepus daržovėms, supjaustėme portobelo grybą ir paprikas stambiais gabalėliais, pomidorus su visomis šakelėmis sudėjome į salotų lėkštę, pabaigoje uždėjome iškeptą sūrį ir viską apšlakstėme tyru alyvuogių aliejumi, apibarstėme grūstais juodaisiais pipirais.

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s