Pusryčių kiaušinis su karštomis daržovėmis

Pusryčiai visada šventas dalykas, jų praleisti nerekomenduoja niekas, nors pas daugelį turbūt panašiai – rytais nepakanka viskam laiko, o ypatingai sotiems ir šiltiems pusryčiams.

Šie pusryčiai būtent tokie, kurių sudedamąsias dalis galite būti pasiruošę iš vakaro, o ryte viską sudėti į patiekalą  užtruksite apie 5 minutes.

Kadangi sezonas persisuko į kitą lygį, tad įvairios rudens daržovės turi gultis ant mūsų stalo, šįkart oranžinis moliūgas ir saldžios bulvės, bet čia puikiai tiktų ir kitos ropinės (burokėlis) ar gūžinės daržovės (briuselio kopūstai).

darzoves-ir-kiausinis_

 

Paruošti reikės:

  • orkaitėje kepto moliūgo ir saldžios bulvės
  • saujos pievagrybių
  • saujelės kedrinių pinijų ar kitų mėgstamų riešutų
  • kiaušinio
  • šviežių žolelių
  • sojos padažo
  • alyvuogių aliejaus

Geriausia iš anksto turėti orkaitėje iškeptų moliūgų ir saldžių bulvių (į aliuminio foliją sudedu pjaustytas gabaliukais saldžias bulves ir moliūgus, apšlakstau alyvuogių aliejumi ir kepu 200 laipsnių temperatūroje apie 15-20 minučių), tuomet pusryčiams reikės jas tik pašildyti. Taigi, keptuvėje pakepiname pievagrybius, atskirai pakepiname riešutus (šį kartą mes naudojome kvapniąsias kedrines pinijas). Jau pakepinus pievagrybiams, sudėjome kvadratėliais pjaustytus iškeptus moliūgus bei saldžias bulves, apšlakstėm sojų padažu bei tyru alyvuogių aliejumi, pagardinome druska bei pipirais.

Išvirėme be lukšto kiaušinį.

Tuomet lėkštėje išdėliojome karštas daržoves, apibarstėme kepintais riešutais ir uždėjome išvirtą kiaušinį, apibarstėme šviežiomis pertražolėmis.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s