Šparagų ir krevečių salotos

Šparagai, jūros gėrybės ir geras oras yra taip gerai, kad jeigu ateis diena, kada emigruosiu – tai bus vienos iš pagrindinių priežasčių. Geru oru mėgautis gamtoje skaniu maistu yra vienas iš maloniausių dalykų mano gyvenime, todėl darant nuotraukų inventorizaciją, iškasėm kelis receptus, kurie tinka pavasariui ir buvo tikrai verti atsidurti blog’e, tik dėl laiko stokos ar kitų darbų buvo pamiršti.
Kadangi griliaus sezoną galima bus atidaryti turbūt greitai, o šioms salotoms tiek krevetes, tiek šparagus galima kepti grilyje, tad prisiminkit šį paprastą receptą, kada valysite dulkes nuo rudens padėto į šalį griliaus.
Šparagų sezonas ne už kalnų (gegužės mėnesį), o visai neblogų krevečių jau galima rasti kiekviename prekybos centre, tad įsirašykite atmintyje – su skania šviesia itališka ar prancūziška duona šis receptas puikiai tiks pasitikti šiltesnį sezoną.
sparagu ir kreveciu1
Salotoms paruošti reikės:
  • krevečių
  • česnako
  • žalių žirnelių
  • šviežių šparagų
  • Padažui: sojos padažo, žalios citrinos sulčių, alyvuogių aliejaus

Šparagus  pagrilinom grill keptuvėje (apie 4 minutes), supjaustėme 4-5 cm ilgio gabalėliais, krevetes pakepinome svieste su česnaku (krevetės buvo nevirtos, todėl jas pakepinome, kol tapo rausvos), atvėsusias išlukštenome, viską sudėjome į gilų dubenį, užbėrėme žaliųjų žirnelių, pagardinome druska ir juodaisiais grūstais pipirais.

Iš sojos padažo, žaliosios citrinos sulčių ir alyvuogių aliejaus sumaišėme padažą, supylėme iš keptuvės, kurioje kepė krevetės likusį padažą, viską gerai išmaišėme su supylėme ant salotų. Padažo proporcijas pasirinkom tokias, kokio norėjo tą dieną skonio.

sparagu ir kreveciu

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s