Sūrio sumuštinis

Sumuštinių gamyba ir valgymas mano vienas mėgstamiausių vien todėl, kad per trumpą laiką gali paruošti sotų ir gan paprastą užkandį. Na ir gerai, kas sakys, kad sumuštiniai nesveika, bet retkarčiais su saiku galima pasilepinti ir nesveiku užkandžiu.

Seniai jau nužiūrėtas, bet tik dabar paruoštas mūsų virtuvėje – sūrio sumuštinis, nes kitaip jo negali ir pavadinti, kadangi sūrio tiek pat daug, o gal net daugiau nei duonelės.

cheese sandwich1

Va toks sumuštinis tikrai kvepia Amerika, kur daug daug sūrio, traškesio, na ir nemeluokim – pirštai liks riebaluoti, nors tokie sumuštiniai paplitę visam pasaulyje, bet istorija teigia, kad tai amerikiečių atradimas.

Sūrio ir duonos variacijos sumuštinyje gali būti įvairios, svarbiausia: duona – šviesi, o sūris gerai besilydantis. Skoniui pastiprinti, puikiai tiks ir brie ar cemembert, ar mėgstamų sūrių miksas.

Tad, jei reikia sočių pusryčių, pats tas pasigaminti  kvepianti keptu sūriu sumuštinį.

cheese sandwich2

Sumuštiniams paruošti reikės:

  • mėgstamos šviesios duonelės (duonos skrudinimui ar sumuštiniams)
  • sviesto
  • čederio sūrio
  • kietojo sūrio

Pirmiausia sviestu patepkite duonelės riekelių vieną pusę ir į įkaitintą keptuvę sviestu žemyn dėkite riekelę duonos, ant vidutinės ugnies minutę pakepkite, tuomet ant viršaus užbarstykite gerą saują tarkuoto čederio ir šiek tiek kietojo sūrio, uždenkite kita duonos riekele sviestu į viršų ir atsargiai suspaudę, apverskite, vėl minutę pakepkite, tada užbarstykite tarkuoto čederio sūrio ant sumuštinio ir apverskite, tą patį pakartokite ir su kita sumuštinio puse.

Turi gautis sumuštinis iš visų pusių ir viduje padengtas sūriu. Valgykite ir karto, kol dar šiltas, o sūris yra išsilydęs bei tįstantis.

cheese sandwich

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s