BLT sumuštinis

Lietuviams pamačius BLT trumpinį, pirmiausia į galvą tikrai nešauna, jog tai sumuštinis. Taigi jeigu nueisite į kokią naują kavinę, kuri prekiaus sumuštiniais ir kreida ant sienos bus užrašyta, kad jie turi BLT sumuštinį nepagalvokite, kad savininkas yra nukvakęs hipsteris, kuris jau visai nebepaiso moralės ir keiksmažodžiais taškosi tiesiai ant valgiaraščio lentos. BLT  tiesiog yra populiariausias sumuštinis pasaulyje, bent jau taip jį pristato google, o šis trumpinys yra tiesiog trijų sudedamųjų dalių pirmos raidės. Bacon, lettuce, tomato yra trys draugai, be kurių šis sumuštinis neįmanomas, o toliau jau kiekviena šalis prisideda, ko nori. Padažui dažniausiai naudojamas majonezas, mes aišku pasiūlysime jį pasidaryti patiems, užtruksite iki 5-6 minučių, o skonis bus daug geresnis už bet kurio pirktinio.

BLT sumustinis1

BLT sumuštiniams pasidaryti reikės:

  • forminės duonos sumuštiniams
  • pomidoro
  • salotos (romaninės arba iceberg)
  • žalios šoninės
  • majonezo
  • druskos ir pipirų

Pirmiausia, į sausą, įkaitusią keptuvę sudedame šoninę, reikės kepti apie 8-10 minučių apverčiant, kad gerai suskrustų, baigus kepti, pagardinam druska ir padedame ant virtuvinio rankšluosčio, kad nuvarvėtų riebalai.

Per tą laiką galime įkaitinti orkaitę, kur paprasčiausiai pašildysime forminę duoną. Pakaitiname duoną orkaitėje kol pasidarys traški (galite ir skrudintuvėje ar keptuvėje). Jeigu majonezo turite arba pasidarėte iš anksčiau, tai jums liks tik susipjaustyti pomidorą ir pasiskabyti salotos. Ant duonos dedame keptą šoninę, pomidorą ir salotą, tuomet dar galime pagardinti druska ir pipirais,  duonos gabalėlį, kurį dėsime ant viršaus, gausiai patepame majonezu.

Nieko nuostabaus, kad populiariausias sumuštinis pasaulyje yra toks paprastas, populiarumą galima pelnyti tuomet, kai tą gali pasidaryti kiekvienas. Skanaus.

BLT sumutinis

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s