Mini tortilijų užkandžiai

Mums pastaruoju metu taip jau gaunasi, kad kai “jamam” kokį regioną tai ir darom, kiek pajėgiam.  Šiuo metu karaliauja viskas, kas iš Prancūzijos ir Meksikos – o smagiausia yra tai, kad šiandien internete per kelias minutes bet kokiam žinomam ar mažiau žinomam patiekalui pateikti rasite tiek daug variacijų, kad net išsirinkti bus sunku.

Viena tokia nepraslydo ir pro mūsų akis – mat jau seniau minėtam Meksikos vakarėliui reikėjo užkandžių ir mislijom, kaip juos pateikti, kad būtų labai patogu valgyti. Pagalbėjo internetas ir rasta mintis užkliuvo taip, kad jau artimiausią dieną prasitestavome, ar mums pavyks taip padaryti.  Pavyko kuo puikiausiai ir tai tikrai nereikalauja specialių įgūdžių.

Viskas ko prireiks – tai keksiukų formelės ir patys paprasčiausi tortilijų blynai, o jau įdaras yra tik jūsų fantazijos reikalas. Mes pasiūlysime kelis savo, galbūt jums patiks.

Taigi norime pasidalinti ir su jumis kaip paprastą tortilijų blyną paversti “keksiuku” ir taip pradžiuginti save ir kitus.

tortilijos uzkandis

Paruošti reikės:

  • tortilijų blynų
  • mėgstamų daržovių
  • maltos mėsos ar naminių dešrelių
  • prieskoninių žolelių
  • gerai besilydančio sūrio

Visa esmė šių mini tortilijų užkandžių yra tortilijų krepšelių paruošimas ir norimu įdaru užpildymas. Tad iš tortilijų blynų išpjauname vienodo dydžio apskritimus, mes naudojome puodelį kaip matą krepšeliui. Su peiliu išpjauname aplink puodelį ir gauname apie 7-8 cm skresmens skrituliukius (iš standartinio blyno gaunasi 3 skrituliukai). Tortilijų skrytuliukus sudedame į keksiukų kepimo skardą, vidurį įspaudžiame ir suformuojam krepšelius.

Tada ruošiame norimus įdarus. Vegatarinį ruošėme iš svogūnų, česnakų, paprikos, pomidorų ir pievagrybių. Visus ingridientus susmulkiname, apkepame aliejuje, kol tampa visai minkšti, pagardiname druska, prieškoninėmis žolelėmis ir pripildome jau paruoštus krepšelius.

Meksikietišką mėsos įdarą ruošėme iš jautienos naminių dešrelių (išspaudus iš dešrelių įdarą), čili pipiro, morkų, svogūnų, česnako, paprikos, gardinom saldžiosios paprikos, rūkytos paprikos milteliais. Ingridientų kiekius siūlome pasirenkti pagal savo skonį.

Krepšelius su įdaru papuošiam keliais griežinėliais juodų alyvuogių ar konservuotais kukurūzais, užtarkuojame gerai besilydančio sūrio (mes naudojome čederio sūrį) ir kepame orkaitėje, įkaitintoje apie 180-200 laipsnių apie 10-12 minučių, kol krepšeliai apskrus.

 

tortilijos uzkandis2

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s