50 geriausių pasaulio patiekalų ir mūsų iššūkis

Startavome su blog’u tiksliai nežinome kodėl, galbūt, kad kai viskas pradeda lipti per puodo viršų ir nebetelpa savo rėmuose, taip nebetilpo ir mūsų galvose, ir virtuvėje. Tiesiog pradėjome pasakoti, kas dedasi mūsų virtuvėje, tačiau visada reikia iššūkių sau ir iškeltų tikslų, kurių ir ieškome mes. Supratę, kad norime nuveikti kažką, apie ką galėtume daugiau papasakoti, pristatom naują rubriką – 50 svarbiausių pasaulyje patiekalų.

Greičiausiai rastume begalę įvairių apklausų, maisto ekspertų vertinimų, kokie patiekalai pasaulyje karaliauja, logiška, kad dominuotų azijiečių ir italų virtuvė, bet..

2011 metais CNN, atlikę virš 35000 respondentų apklausą, pristatė 50, galima taip pasakyti, svarbiausių patiekalų pasaulyje, ir rezultatai nustebino, o..

50 the best

Mes nusprendėme bandyti visus 50,  atkartoti Lietuvoje, stengdamiesi būti kuo arčiau originalų, naudodami kuo mažiau pakaitalų ir galbūt parekomenduosiantys kur Lietuvoje galite gauti ar suvalgyti geriausią to atitikmenį. Neįsipareigosime nei eiliškume nei laike, bet stengsimės neapleisti, o jūs galėsite visada prižiūrėti, kaip mums sekas.

Taigi, metam burtus ir pradedame nuo…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s